Витрачайте свою 1000 грн від держави у нас! Приймаємо картки єПідтримка!
0

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Положення Політики конфіденційності інформації та персональних даних (далі «Політика конфіденційності») стосуються будь-якої інформації, яку інтернет-магазин litagencyovo.com отримує про Користувача під час замовлення ним товарів та продуктів, що представлені в магазині.

Користувачі інтернет-магазину litagencyovo.com можуть переглядати сторінки сайту не повідомляючи персональні дані. Для купівлі товарів реєстрація на сайті інтернет-магазину не обов’язкова.

Для надання послуг, пов’язаних з купівлею-продажем товарів, представлених в інтернет-магазині litagencyovo.com, контактні дані Користувача необхідні для комунікації щодо уточнення/підтвердження замовлення та варіантів його доставки (адресна, пересилання на поштове відділення тощо).

Персональні дані Користувачів не передаються третім особам та не поширюються без згоди Користувача.

1. Загальні положення

1.1 Політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача.

Адміністрація інтернет-магазину litagencyovo.com отримує персональні дані від Користувача при:

  • оформленні замовлення через корзину магазина,
  • замовленні товарів за телефонами, вказаними на сайті;
  • реєстрації — створення Користувачем Особистого кабінету. Інформація, обов’язкова для надання, позначена спеціальним чином. Інша інформація надається на розсуд Користувача.

1.2 Використання Користувачем інтернет-магазину litagencyovo.com означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

1.3 У випадку незгоди з умовами Політики конфіденційності, Користувач повинен припинити використання сайту інтернет-магазину litagencyovo.com.

1.4 Ця Політика застосовується тільки до сайту інтернет-магазину litagencyovo.com.

1.5 Адміністрація інтернет-магазину litagencyovo.com не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем.

1.6 Користувач визнає, що в разі його недбалого ставлення до безпечного зберігання свого логіна і пароля, що дає доступ до його персональних даних на сайті інтернет-магазину litagencyovo.com, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису, персональних чи інших даних Користувача. Інтернет-магазин litagencyovo.com не несе відповідальність за збитки, завдані таким доступом.

2. Персональні дані

2.1 Перелік персональних даних, необхідних для здійснення замовлення в інтернет-магазині litagencyovo.com:

  • Ім’я та прізвище;
  • Контактний телефон;
  • Адреса електронної пошти;
  • Адреса доставки/номер поштового відділення.

2.2 Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

2.3 Інтернет-магазин litagencyovo.com не збирає IP-адреси користувачів.

3. Цілі збору і обробки персональних даних користувачів

3.1 Інтернет-магазин litagencyovo.com збирає і зберігає виключно ті персональні дані, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених товарів.

3.2 Інтернет-магазин litagencyovo.com збирає дані для зв’язку з Користувачем, в тому числі подання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування Користувача про наявність товару, підтвердження замовлення, доставки замовлених Користувачем товарів, для зв’язку кур’єрської служби з Користувачем, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.

3.3 Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.

4. Умови надання доступу до бази даних

4.1 litagencyovo.com не передає персональні дані третім особам без згоди Користувача.

4.2 Розкриття персональних даних Користувача проводиться при замовленні Користувачем товарів в інтернет-магазині litagencyovo.com. Зокрема Користувач погоджується з тим, що інтернет-магазин litagencyovo.com має право передавати персональні дані кур’єрським службам, організаціям поштового зв’язку, операторам електрозв’язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на сайті інтернет-магазину litagencyovo.com, включаючи доставку товару.

4.3 При втраті або розголошенні персональних даних інтернет-магазин litagencyovo.com інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

4.4 Інтернет-магазин litagencyovo.com приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

5. Зміна Користувачем персональної інформації

5.1 Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану ним персональну інформацію або її частину, скориставшись «Особистим кабінетом».

6. Зміна Політики конфіденційності

6.1 Адміністрація інтернет-порталу litagencyovo.com залишає за собою право змінити умови Політики конфіденційності. У такому випадку, змінений текст документу з’явиться у відповідному розділі сайту — вкладка «ПОКУПЦЯМ» → «Політика конфіденційності».

7. Зворотній зв’язок. Питання та пропозиції

7.1 Питання/пропозиції щодо Політики конфіденційності слід надсилаються на електронну адресу інтернет-магазину litagencyovo.com litovoshop@gmail.com.