0

НАША КОМАНДА

ВІКТОРІЯ МА

Виконавча директорка, засновниця "Літературної агенції Ovo"

Літературна менеджерка, усна та письмова перекладачка.

Літературний агент Сергія Демчука, Павла Матюші, Роксолани Сьоми, Олега Чаклуна, Артема Чапая.ОЛЕНА ОДИНОКА

Співнатхненниця "Літературної агенції Ovo"


З квітня 2021 року вийшла із засновників агенції та стала координатором програми Translate Ukraine в Українському інституті книги.

екс-начальниця відділів маркетингу та PR "Видавничої групи КМ-Букс» та української національної мережі книгарень "Буква", менеджерка та модераторка літературних подій та проєктів в рамках книжкових фестивалів України, організаторка візитів іноземних авторів в Україну.

Літературний агент Павла Дерев'янка, Андрія Новіка.


ЄВГЕНІЯ ЧУПРИНА

Поетеса, членкиня ПЕН і НСПУ, голова оргкомітету Міжнародної літературної премії ім. О. Ульяненка, лідерка панк-групи WOWchoke.

Літературний агент Михаїла Гранда, Василя Усатенка.


ХРИСТИНА ПОТАПЕНКО

юристка, поетка, перекладачка. Магістр права Львівського національного університету імені Івана Франка. Докторантка Ягеллонського університету. Науковий співпрацівник Інституту Аллерханда. Проєктний менеджер у Віллі Деціуша. Перекладачка та редакторка у Видавництві Аустеріа. Проєктний менеджер та перекладачка в Академії Ігнатіанум. Координатор школи польського і європейського права Ягеллонського університету.

Юристка Літературної агенції Ovo та представниця в Польщі.


ЮЛІЯ ГРИГОРУК

бандуристка, поетка, майстриня. Модераторка групи «Сучасна українська література». Засновниця майстерні «Вухатий симпатяга». Лауреат Всеукраїнського поетичного вернісажу ім. Максима Рильського «Троянди й виноград».

Літературна агентка Ганни Городецької, Ірини Жураковської.


ТАНЯ ПИЛИПЕЦЬ


Найбільша пристрасть, гобі і робота - укрсучліт. Любить в ньому все - від жовтих пліток до високої творчости! Вже 5 років заснувала і співорганізовує літературно мистецький фестиваль Кальміюс на Донеччині, двічі організувала Форум військових письменників, за 7 років - більше 40 Книжкових толок в Україні і діаспорі. Ініціаторка проєкту "Тату, почитай", авторського циклу зустрічей #ЗаЖиве, менеджерка проєктів POETY і "Ковчег Україна" бібліотренерка.

Літературна агентка Віктора Янкевича.