Витрачайте свою 1000 грн від держави у нас! Приймаємо картки єПідтримка!
0

Михаїл Гранд

Народився 27 серпня 1990 року в м. Дрогобичі Львівської обл. – український письменник, який працює в різноманітних жанрах, включаючи сучасну прозу, фантастику, трилер, містику та жахи. Автор 6 книг. Магістр історії та правознавства.

Літературною діяльністю Михаїл почав займатися на старших курсах Дрогобицького механіко-технологічного коледжу, де навчався на програміста.

Дебютний роман «Deus ex machina» був написаний у віці 18 років, а вже через рік книга вийшла у світ. Протягом декількох місяців тираж (1 000 прим.) був розпроданий особисто автором із рук у руки покупцям на вуличних презентаціях в місті-курорті Трускавці.

Друга публікація – «Обратный отсчет». Книга вийшла в 2013 році у видавництві Каменяр.

З 2013 року Михаїл є членом Української асоціації письменників. Рекомендацію для вступу написав український прозаїк Михайло Базар.

У 2015 році, вирішивши отримати другу освіту, Михаїл вступив до Дрогобицького педагогічного університету вивчати історію та правознавство.

У 2017 році у видавництві Саміт-Книга видано роман «Завжди поруч», який також вийшов російською мовою під назвою «Всегда рядом».

У 2018 році роман «Завжди поруч» відзначено літературною премією «Глиняний кіт» за розвиток української психологічної прози.

У березні 2018 року у 750 бібліотек України було відправлено понад 1 500 прим. книг «Завжди поруч» та «Всегда рядом». Благодійна акція не змогла залишитися непоміченою. Національним Реєстром Рекордів України було встановлено рекорд: «Найбільша кількість бібліотек, яким надіслані авторські книги».